Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

MIX Cocktail Gin & Mango 0,33l 4%

Takiego połączenia jeszcze nie było. Gin to coraz bardziej popularny w Polsce gatunek alkoholu wraz z coraz częściej wykorzystywanym w koktajlach owocem. Spokojnie, Ty nie musisz się trudzić nad jego tworzeniem, bo my zMIXowaliśmy te składniki w idealnych proporcjach.

MIX Cocktail Gin & Passion Fruit 0,33l 4%

Koktajl który wyróżnia się wyrazistym, orzeźwiającym smakiem marakuii słodkim aromatem owoców tropikalnych. Nieszablonowy projekt opakowania – wieczorowe tropikalne obrazy i kolory – z pewnością wyróżniają produkt na półce. Smak tworzony jest z uwzględnieniem panujących trendów w segmencie RTD pink, rosnącej konsumpcji ginu, a także jednego z popularnych smaków owoców tropikalnych spotykanych w napojach i deserach.

MIX Cocktail Kamikaze 0,33l 4%

Jeden z najpopularniejszych rodzajów szotów zamknęliśmy w koktajlu, który przemówi smakiem i wyglądem do młodego pokolenia. Jego niezwykła kolorystyka sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Przyjemny i lekki smak, wykończony delikatnym cytrusowym aromatem, zachwycą podniebienia młodzieży, zaś wygląd butelki sprawi że koktajl będzie świetnie prezentował się na każdej imprezie.

MIX Cocktail Mojito 0,33l 4%

MIX MOJITO to kolejny lekki i przyjemny wariant z rodziny MIX, najpopularniejszy koktajl zamknięty w butelce. Przyjemna słodycz rumu w połączeniu z limonką i miętą udoskonalą spotkanie w gronie przyjaciół, nadadzą egzotyczny klimat słonecznych karaibskich plaż w każdy letni wieczór.

MIX Cocktail Sex On The Beach 0,33l 4%

Smak tego słynnego koktajlu przeniesie Cię w podroż na słoneczną tropikalną wyspę. Ikoniczna receptura i intrygująca nazwa sprawią, że wakacyjne wieczory będą pełne niespodziewanych przyjemności

MIX Cocktail Vodka & Watermelon 0,33l 4%

Orzeźwiające połączenie wódki i smaku letnich owoców. Lekkie, słodko-kwaśne nuty sprawiają, że lato z MIX’EM jest jeszcze przyjemniejsze. 

MIX Cocktail Vodka Coconut & Pineapple 0,33l 4%

Egzotyczne smaki dla poszukującego konsumenta. Wódka, kokos i ananas zaprowadzi Cię na tropikalną plażę i da zasłużony relaks. Równie słodki jak i orzeźwiający – idealny na przyjęcie na tarasie z przyjaciółmi… poza plażą oczywiście.

MIX Cocktail Vodka Green Apple & Cactus 0,33l 4%

Dzięki egzotycznemu, świeżemu i zbalansowanemu smakowi coctaile MIXsą uosobieniem imprez pod gołym niebem i spotkań z przyjaciółmi w ciepłe wieczory.

MIX Cocktail Vodka Wild Berry 0,33l 4%

MIX WÓDKA Z OWOCAMI LEŚNYMI. Kolorowy, słodki, ale wciąż orzeźwiający koktajl dla miłośników czerwonych owoców. Zaskakuje smakiem i wyglądem, chłodzącą świeżością i przyjemną słodyczą, nic tylko oddać się rozkoszy w upalny dzień.