Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Angostura Aromatic Bitters 0,2l 44,7%

Angostura® Aromatic Bitters jest kultową marką, wyróżniającą się charakterystyczną żółtą zakrętką i ponadwymiarowa etykietą. Repetura ikonicznego bittera, Angostura® Aromatic Bitters, jest ściśle strzeżonym sekretem. Tylko 5 osób zna pełną listę 52 składników. Angostura® Aromatic Bitters jest w 100% naturalna, bez sztucznych barwników, słodzików czy dodatków. Jej konsystencja, kolor i smak sa niepowtarzalne, jedne w swoim rodzaju i niepodrabialne – choć odbyły się próby – z marnym skutkiem. Zioła i przyprawy, po zważeniu i zmieszaniu poddawane są procesowi perkolacji w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Po dodaniu alkoholu, z mieszanki wydobywane są wszystkie pożądane smaki i aromaty. Ten ekstrakt przetransportowywany jest do zbiorników, gdzie dodana jest reszta wymaganych składników. Cała mieszkanka leżakuje kilka miesięcy, później jest rozcieńczana i butelkowana w mocy 44,7% alkoholu.  

Angostura Cocoa Bitters 0,1l 48%

Angostura® Cocoa Bitters to przyprawa do aromatyzowania z nutą gorzkiego kakao i orzechowego karmelu oraz odważnym naparem aromatycznych roślin zapewniająca nieskończone możliwości smakowe. Wyprodukowany z najlepszych, lokalnie zbieranych ziaren kakao Trinitario (Trynidad i Tobago). Uznawany za najlepszą na świecie hybrydę kakao. Doskonale komponuje się ze słodkim wermutem lub dojrzałymi trunkami np. whisky, rum i koniak. Wystarczy jedna lub dwie krople, aby dodać nową głębię smaku do klasycznych koktajli.

Angostura Orange Bitters 0,1l 28%

Angostura® Orange Bitters jest młodszym bratem kultowego Angostura® Aromatic Bitters, wypuszczonym na rynek w 2007 roku. Tworzona według specjalnej receptury jest idealnie zbalansowanym bitterem, łączącym rześkość tropikalnych pomarańczy i rozgrzewające ciepło przypraw. Angostura® Orange Bitters jest dusza koktajli na bazie wódki, ginu, whisky czy rumów. Złożony smak sprawia, ze wyśmienicie sprawdza się w sztuce kulinarnej. Światowej sławy szefowie kuchni używają Angostura® Orange Bitters do słonych sosów, doskonale komponuje się z owocami morza czy czekoladą.

The Nines Aperitif 0,5l 35%

Najmłodsza, najbardziej dynamiczna i egzotyczna odmiana klasycznych 999. The Nines Aperitif to trzeci członek rodziny uzupełniony o pomarańczę i aromaty cytrynowe. Podczas procesu produkcyjnego, napój jest pozostawiony do dojrzewania przez określony czas, tak aby smaki wszystkich 27 ziół i egzotycznych owoców mogły połączyć się w całość i nadać napojowi wyraźną i zrównoważoną mieszankę cytrusów i ziół. Słoneczne owoce, pomarańcze i cytryny, blendujemy z różnymi ziołami i przyprawami, ujawniając egzotyczny smak i aksamitny aromat napoju. Idealnie sprawdzi się do serwowania jako aperitivo z tonikiem i plasterkiem pomarańczy.

The Nines Authentic 0,5l 40%

Pierwszy, najstarszy, najbardziej tradycyjny członek rodziny marki „THE NINES” Authentic jest jednym z najbardziej wyjątkowych napojów produkowanych na Litwie. Tajny przepis klasycznych 999, który pochodzi z XV-XVI wieku idealnie obrazuje markę i jej powiązanie z tradycją i tajemniczością. THE NINES AUTHENTIC jest wykonany z kwiatów, kory, liści, owoców i korzeni 27 (9 + 9 + 9) różnych ziół, zawartych w starej litewskiej recepturze. The Nines Authentic posiadają Odznaczenie Pochodzenia Geograficznego Produktów Rolnych w EU, mający na celu ochronę produktów i zapewnienia ich autentyczności pochodzenia.

The Nines Botanical 0,5l 35%

Najpopularniejsza i najłagodniejsza odsłona litewskich 999. The Nines Botanical jest drugim członkiem rodziny marki The Nines. Napój dla tych, którzy cenią sobie tradycję, ale potrafią też podziwiać innowacje. The Nines Botanical jest zbalansowaną mieszanką kwiatów, kory, liści, owoców i korzeni 27 ziół, ze specjalnie udoskonaloną recepturą przez ekspertów Stumbras. Podczas procesu produkcyjnego The Nines Botanical dojrzewa w kadziach przez jakiś czas, aby smaki wszystkich składników połączyły się w całość i mogły nadać napojowi wyrazistego, łagodnego słodko-gorzki smaku i niepowtarzalny koloru.

The Nines Cannabis & Citrus 0,5l 35%

Limitowana edycja z rodziny 999. Likier ziołowy THE NINES CANNABIS to kwintesencja beztroski, zabawy i radości. Ucieleśnia esencję rodziny THE NINES i jej podstawowe atrybuty: naturalność, mistycyzm i autentyczność. Głównym celem jej stworzenia było zachowanie charakteru THE NINES przy jednoczesnym dodaniu figlarności, która odzwierciedla wszechstronność konopi. W tym celu twórcy tego napoju skupili się na długotrwałym, przyjemnym i delikatnym posmaku z dominującą nutą mięty pieprzowej. Równowaga słodyczy i kwaskowatości wyczuwalna w posmaku wyróżnia go spośród innych członków rodziny THE NINES.​