GUBERNIJA to najstarszy litewski browar z wieloletnią tradycją ważenia piwa. Od 1665 roku tworzący wysokiej jakości produkty w małych partiach, które zostały opracowane, skupiając się na najpopularniejszych piwach na świecie, z myślą o upodobaniach konsumentów. GUBERNIJA to jednocześnie najstarsza firma na Litwie, a także jedna z najstarszych w Europie. Browar Gubernija funkcjonuje od kilkuset lat. Obecnie znajduje się w nim pięć
linii butelkowania, a produkcja wynosi około 10 milionów litrów rocznie. Browar, który działał od ponad 350 lat, waży piwo przy użyciu tradycyjnych, autentycznych metod produkcyjnych i naturalnych surowców najwyższej jakości. Specjalną dumą browaru jest kolekcja piw Ale, a także kwas chlebowy, który produkuje się ze specjalnie upieczonego chleba.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Gubernija Brown Ale

Ciemne piwo pełne smaku i aromatu. Posiada delikatne aromaty owoców i łagodnego miodu. Piwo zwieńczone jest gęstą i trwałą pianą, która nadaje mu szlachetny wygląd.

GUBERNIJA Brown Ale 0,0 % obj. alk

Bezalkoholowa ciemne piwo, bogate i pełne smaku o idealnie zrównoważonej goryczy. Przygotowane z chmielu HERKULES i SAAZ oraz mieszanki trzech słodów nadaje piwu słodki karmelowy aromat, w którym można wyczuć także suszony owocowy zapach.

Gubernija Extra Lager

Piwo, które doskonale równoważy umiarkowaną słodycz słodu i chmielową goryczkę. Użyty do produkcji chmiel Saphir uzupełnia piwo o dojrzałym smaku oraz świeżym i lekko słodkim aromacie.

GUBERNIJA Extra Lager 0,0 % obj. alk

Bezalkoholowa wersja piwa Gubernija Extra Lager. Zrównoważone, lekkie piwo o jasnym, przeźroczystym i bursztynowym kolorze. Łagodna goryczka chmielu, wyraźna słodycz i lekkość smaku nadają temu piwu subtelną odrębność.

Gubernija Radler Grejpfrut i Pomarańcza

Jasnoczerwone, lekko mętne piwo o silnym smaku i owocowym aromacie. Silny smak grejpfruta jest stonowany słodką pomarańczą. Jasnopomarańczowy aromat piwa uzupełnia przyjemna gorycz grejpfruta oraz subtelna nuta słodu i chmielu. Gubernija o smaku grejpfruta i pomarańczy jest rześkim i orzeźwiającym radlerem o dobrze zbalansowanym i soczysty smaku, świetnie nadającym się na ciepłe i letnie dni.

Gubernija Radler Grejpfrut i Pomarańcza 0,0 % obj. alk

Bezalkoholowa wersja orzeźwiającego radlera grejpfutowo-pomarańczowego z witaminami. Podobnie jak w wersji alkoholowej, również w tym piwie wyraźnie wyczuwalne są nuty cytrusów połączone z piwem. Łagodny smak piwa bezalkoholowego uzupełniają soki pomarańczowe i grejpfrutowe oraz przyjemnie łagodna goryczka, czyniąc z niego świetną propozycję na letni wieczór lub wakacyjny chill na leżaku. Wzbogacony witaminami B3, B6, B7, B12, świetnie orzeźwia, dzięki czemu będzie idealnym wyborem dla każdego miłośnika aktywnego spędzania letnich dni.

Gubernija Radler Malina i Rabarbar

Głębokie różowe, słodkie piwo z sokiem malinowym i rabarbarowym. Piwo ma dobrą równowagę między słodyczą a lekkim piwnym smakiem. Mocny malinowy aromat uzupełniają nuty rabarbaru nadając mu orzeźwiający,  owocowy, soczysty charakter. Idealne, lekkie piwo na ciepłe dni.

Gubernija Traditional Bock

Popularny Koźlak! Piwo z Gubernji jest jasnym, „łatwym” do picia piwem o delikatnym słodowym aromacie i zrównoważonym smaku.

Gubernija Unfiltered Lager

Piwo o jasnozłocistej barwie, perfekcyjnie wyważonym smaku i aromacie, stworzone z myślą osobach ceniących naturalnie utrzymywaną mętność.