Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dead Man’s Fingers Coffee Tequila Cream Liqueur 0,7l 28%

Idealne połączenie łagodnej Tequili z gorzkawą kawą dla pysznego i dekadenckiego likieru. Doskonały podawany na lodzie, jako shot, albo zmieszany w ekskluzywnym koktajlu, takim jak Espresso Martini lub koktajli.

Dead Man’s Fingers Mango Tequila Cream Liqueur 0,7l 15%

Gładki, luksusowy likier kremowy o smaku mango, stworzony z Tequili Reposado. Wysokiej jakości Tequila połączona z kremem o bogatym smaku oraz tropikalnymi nutami mango oferuje pyszne doznania podczas picia. Tequila Reposado dojrzewa w beczkach po bourbonie, co nadaje jej gładki smak oraz nuty wanilii i miodu. Ten proces starzenia pozwala trunkowi złagodnieć i przyjąć głęboki, złożony charakter.

Dead Man’s Fingers Raspberry Rum Cream Liqueur 0,7l 15%

Pomyśl o tym jako o odrobinie luksusu, która nadchodzi; luksus z charakterystycznym smakiem Dead Man’s Fingers. Nasz Likier Kremowy z Malinowym Rumem jest gładki i aksamitny, z aromatem świeżych malin.

Dead Man’s Fingers Strawberry Tequila Cream Liqueur 0,7l 15%

Gładki, luksusowy likier kremowy o smaku truskawkowym, stworzony z Tequili Reposado. Wysokiej jakości Tequila połączona z kremem o bogatym smaku oraz owocowymi nutami truskawek oferuje zmysłowe doznania podczas picia. Tequila Reposado dojrzewa w beczkach po bourbonie, co nadaje jej gładki smak oraz nuty wanilii i miodu. Ten proces starzenia pozwala trunkowi złagodnieć i przyjąć głęboki, złożony charakter.