Zrodzona z pragnienia przygody i napędzana pasją do tworzenia whiskey...

Jako pionierzy, zdecydowaliśmy się porzucić wszystko, co do tej pory znaliśmy, aby stworzyć coś wyjątkowego. Efektem jest niepowtarzalne połączenie irlandzkich i amerykańskich tradycji produkcji whiskey.

Poznaj Nasze Produkty

Natterjack

NATTERJACK IRISH WHISKEY

Natterjack Irish Whiskey to unikalna mieszanka, trzykrotnie destylowana w prawdziwym irlandzkim duchu i starannie wytworzona przy użyciu irlandzkich i amerykańskich technik.

NATTERJACK IRISH WHISKEY
- CASK STRENGTH -

Natterjack Irish Whiskey to wyjątkowa mieszanka, potrójnie destylowana prawdziwym irlandzkim spirytusem i starannie wykonana przy użyciu irlandzkich i amerykańskich technik.

nj

Przedstawiamy Ropuchę Paskówkę.
To intrygująca postać.
Charakterystyczny żółty pasek odróżnia ją od innych ropuch. Podczas gdy wszyscy wokół skaczą, ona chodzi. Wybiera własny kurs.

Dzięki głosowi, który można usłyszeć z odległości dwóch kilometrów, usłyszysz ją, zanim ją zobaczysz, nie jest nieśmiała. Jedyna ropucha pochodząca z Irlandii, skłonność do wędrowania i zamiłowanie do wspólnej historii są głęboko zakorzenione w jej DNA. Podobnie jak Irlandczycy dobrze podróżuje, a kształtują ją miejsca, do których się udaje i ludzie, których spotyka na swojej drodze.

Jaki mógłby być lepszy imiennik dla naszej whisky. Dołącz do niej w podróży, wszyscy są mile widziani. Nigdy nie wiesz, gdzie możesz skończyć.

Nasza Historia

Porozmawiaj z Ropuchą

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na nasz temat, dowiedzieć się więcej o naszym produkcie, a może po prostu porozmawiać, wypełnij formularz kontaktowy. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość!