Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Jura 10YO 0,7l

Whisky o delikatnym smaku kakao i kremu waniliowego. Destylowana w wyjątkowo wysokich alembikach i dojrzewająca przez 10 lat w beczkach po burbonie, wykonanych z białego dębu amerykańskiego. Finalny charakter nadaje jej końcowe dojrzewanie w najlepszych beczkach po sherry Oloroso pochodzących z Jerez w Hiszpanii. Wyjątkowa kompozycja aromatów pomarańczy, wanilii, gorzkiej czekolady oraz czarnego pieprzu.

Jura 12YO 0,7l

To whisky Jura w najbardziej  intensywnym i charakternym wydaniu,  jednak ciągle pozostaje łatwą w odbiorze  i przyjemną whisky podczas wielu  spotkań ze znajomymi. Leżakowana w beczkach po bourbonie z amerykańskiego białego dębu przez 12 lat i finiszowana w beczkach po hiszpańskim sherry Oloroso z Jerez. Jura 12YO oferuje nuty miodowej słodyczy, ciepłych przypraw, banana, delikatnych cytrusów, ciemnej czekolady oraz świeżo mielonej kawy.

Jura 18YO 0,7l

Niezwykle bogata i owocowa whisky single malt. Dojrzewająca przez 18 lat w beczkach po bourbonie z amerykańskiego białego dębu, a następnie finiszowana w beczkach po czerwonym winie Premier Grand Cru Classé Bordeaux z południa Francji. W rezultacie powstaje doskonała whisky z nutami owoców leśnych, crème anglaise, karmelu oraz rozgrzewających przypraw.

Jura 21YO 0,7l

Słodki dym wyspiarski ujawnia się w tym ciemno bursztynowym, jesienno-złotym trunku. Dojrzewa przez 21 lat w beczkach po bourbonie z białego amerykańskiego dębu, a następnie nabiera finalnego charakteru w beczkach po torfowym single maicie. To whisky mocna i torfowa z bogatą słodyczą i subtelnie dymnym finiszem

Jura French Oak 0,7l

Whisky będąca częścią Special Wood Series, dedykowanej różnym rodzajom dębu wykorzystywanym do leżakowania whisky. Jura French Oak początkowo dojrzewała w beczkach po bourbonie z amerykańskiego białego dębu, a następnie finiszowała w beczkach francuskiego dębu Quercus Robur, który występuje głównie w środkowej Francji. Jura French Oak to zrównoważona whisky oferująca nuty słodyczy, delikatnego dymu i lekkiej pikanterii, wyciągniętej z beczek z francuskiego dębu.

Jura Journey 0,7l

Doświadcz prawdziwego charakteru i stylu Jura Single Malt Whisky w podstawowym wydaniu portfolio. Jura Journey swój wyjątkowy charakter zawdzięcza ręcznie selekcjonowanym beczkom po bourbonie, wykonanym z białego dębu amerykańskiego, w których dojrzewa, uzyskując nuty kremowej wanilii, ciasta z orzechami pekan oraz delikatnego cynamonu i świeżej gruszki. Lekka i owocowa z delikatną, korzenną nutą stanowi idealny początek przygody z Jurą.

Jura Seven Wood 0,7l

Whisky o wyjątkowym smaku i aromacie. Leżakuje w siedmiu różnych rodzajach dębu, aby uzyskać swój wielowarstwowy smak. Dojrzewa w beczkach po burbonie z amerykańskiego białego dębu, następnie odpoczywa w beczkach z francuskiego dębu z regionów Limousin, Tronçais, Allier, Vosges, Jupilles i Les Bertranges.

Jura Winter Edition 0,7l

To wyjątkowa edycja zimowa, whisky, która dojrzewa w baczkach po Burbonie a następnie poddana jest dodatkowej maturacji w baczkach po sherry. Z głębokim mahoniowym kolorem, zachęcającym aromatem oraz smakiem słodkich przypraw i szarlotki, to idealny zimowy rozgrzewacz.

Tamnavulin Double Cask 0,7l

Dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu, a następnie odpoczywa w beczkach po sherry. To whisky o słodkim, łagodnym smaku, z wyczuwalnymi nutami gruszki, kremowych brzoskwiń i prażonego ananasa z odrobiną cukru trzcinowego.

Tamnavulin French Cabernet Savignon Cask Finish 0,7l

Leżakuje w beczkach z amerykańskiego dębu jednak finalnego charakteru nabiera w beczkach po francuskim czerwonym winie Cabernet Sauvignon. W tej whisky intensywne aromaty kwiatowe łączą się z owocami, marmoladą z limonką, gruszką i migdałami.

Tamnavulin German Pinot Noir Cask Finish 0,7l

To whisky, która leżakuje w beczkach z amerykańskiego dębu, następnie finalnego charakteru nabiera w beczkach po niemieckim czerwonym winie Pinot Noir. Ma wyjątkowo delikatny smak z wyczuwalną wanilią, brzoskwinią, imbirem figami i lukrecją.

Tamnavulin Sherry Cask 0,7l

Whisky z regionu Speyside, dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu oraz trzech rożnych beczkach po hiszpańskim sherry oloroso. Ma bogaty i delikatny smak owocowo- kremowy, z akcentami słodu, wanilii i toffi.