KOŁO SMAKÓW

Panie i Panowie, uruchomcie swoje kubki smakowe!

Koło smaków The Jelly Beans

KOŁO SMAKÓW

Panie i Panowie, uruchomcie swoje kubki smakowe!

Koło smaków The Jelly Beans

36 MEGA SMAKÓW

Wzięliśmy jedne z najwspanialszych smaków na świecie i zamknęliśmy je w naszych małych fasolkach, co oznacza, że każda z nich jest wypełniona niepowtarzalnym smakiem, który tylko czeka, by kusić Twoje zmysły.

Od tropikalnej rozkoszy naszej fasolki mango po idealne połączenie fasolki żurawina i jabłko, możesz cieszyć się eksplozją pikantnych, słodkich smaków naszych żelek o smaku owocowym. Jeśli deser jest Twoim ulubionym elementem każdego posiłku, pokochasz nasze deserowo-cukierkowe żelki, które nie zawierają szkodliwych składników ani zbędnych cukrów.

Wystarczy jedno opakowanie fasolek, aby spróbować całej gamy smaków, od lepkiej waty cukrowej po puszyste pianki marshmallow. Nie zapominajmy o naszych fasolkach inspirowanych napojami! Koktajl truskawkowy, napój z kwiatu wiśni… lista jest długa.

NASZA HISTORIA

The Jelly Bean Factory® została założona w Irlandii w 1998 roku przez ojca i syna Petera i Richarda Cullenów. Kierowali się jedną zasadą przewodnią, aby dostarczać najlepsze smaki ludziom na całym świecie. W 2014 roku The Jelly Bean Factory® została przejęta przez Cloetta, a reszta, jak mówią, jest historią!

Od rodzinnego start-upu po bycie częścią wiodącej międzynarodowej firmy cukierniczej. Tutaj, w The Jelly Bean Factory® od ponad 20 lat produkujemy smakowite żelki. Założyciele Peter i Richard Cullen byli pionierami w produkcji naturalnych słodyczy. Jesteśmy marką, która ma odwagę różnić się od zwykłych cukierków, nie jesteśmy tym, czego można się spodziewać i jesteśmy dumni z naszej mnogości jaskrawych kolorów i naszych wyśmienitych, bajecznych smaków, z których wszystkie dają naprawdę wyjątkowe doznania smakowe.

W The Jelly Bean Factory® wszyscy mówimy „tak”. Mówienie „tak” przygodom, najlepszym potrawom, zabawie, przyjaciołom, rodzinie, treningowi o 6 rano, oglądaniu ulubionego serialu telewizyjnego, adrenalinie, marzeniom o podróżach.

Nasze żelki to wyjątkowy smak ukryty w chrupiącej skorupce i ciągnącym się środku. Doświadcz mocy prawdziwego smaku w naszych produktach. Z dumą możemy powiedzieć, że zawierają naturalne aromaty, barwniki pochodzenia roślinnego, są w 100% wegetariańskie oraz nie zawierają 14 głównych alergenów UE!

Żelki Jelly Beans mają nie tylko wiele smaków, ale także szereg zalet dostosowanych do potrzeb współczesnego konsumenta.

 • BEZ ŻELATYNY
 • BEZGLUTENOWE
 • BEZ GMO
 • BEZ SZTUCZNYCH AROMATÓW
 • BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW
 • ODPOWIEDNI DLA WEGETARIAN
 • KOSZERNE
 • NIEZAWIERA OLEJU PALMOWEGO
 • HALAL

SUSTANINABLE PACKAGING

Skupienie się na zmniejszeniu naszego wpływu na środowisko poprzez stosowanie opakowań zmniejszających wpływ na środowisko, a w tym roku zamierzamy ograniczyć zużycie plastiku.

Ponadto dzięki opakowaniom możemy wykreować wyjątkowe doświadczenie związane z marką oraz spełnić oczekiwania klientów z kanału Travel Retail, w zakresie odróżniania się od lokalnych produktów.

TAK.

KOCHAMY CZUĆ, ŻE JESTEŚ Z NAMI!  Czy masz pytanie, wątpliwość, chcesz podzielić się swoją opinią, czy po prostu chcesz się z nami skontaktować? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Wyślij nam wiadomość za pomocą poniższego formularza kontaktowego, a jeden z naszych członków zespołu skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

  Chciałbyś mieć Jelly Bean® w swoim sklepie?

  Copyright 2022 The Jelly Bean Factory®. Materiały graficzne przygotowane przez Northern Monkey Creative Media

  The Jelly Bean Factory® jest znakiem handlowym zarejestrowanym przez Cloetta Ireland Ltd.

  Polub nas na