Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Angostura Cocoa Bitters 0,1l 48%

Angostura® Cocoa Bitters to przyprawa do aromatyzowania z nutą gorzkiego kakao i orzechowego karmelu oraz odważnym naparem aromatycznych roślin zapewniająca nieskończone możliwości smakowe. Wyprodukowany z najlepszych, lokalnie zbieranych ziaren kakao Trinitario (Trynidad i Tobago). Uznawany za najlepszą na świecie hybrydę kakao. Doskonale komponuje się ze słodkim wermutem lub dojrzałymi trunkami np. whisky, rum i koniak. Wystarczy jedna lub dwie krople, aby dodać nową głębię smaku do klasycznych koktajli.

Angostura Orange Bitters 0,1l 28%

Angostura® Orange Bitters jest młodszym bratem kultowego Angostura® Aromatic Bitters, wypuszczonym na rynek w 2007 roku. Tworzona według specjalnej receptury jest idealnie zbalansowanym bitterem, łączącym rześkość tropikalnych pomarańczy i rozgrzewające ciepło przypraw. Angostura® Orange Bitters jest dusza koktajli na bazie wódki, ginu, whisky czy rumów. Złożony smak sprawia, ze wyśmienicie sprawdza się w sztuce kulinarnej. Światowej sławy szefowie kuchni używają Angostura® Orange Bitters do słonych sosów, doskonale komponuje się z owocami morza czy czekoladą.

Stumbras Vodka 0,1l 40%

STUMBRAS VODKA to wódka, której historia sięga 1906 roku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycyjna receptura odzwierciedla doświadczenie i wiedzę litewskich gorzelników. Cechą charakterystyczną wódki jest kłos pszenicy znajdujący się we wnętrzu każdej butelki. Starannie wyselekcjonowane źdźbła są ręcznie przycinane we właściwym czasie, a następnie przechowywane w specjalnych podziemiach przez cztery tygodnie. Dzięki temu stają się neutralne. Wysoka jakość STUMBRAS VODKA to także efekt szczegółowej kontroli każdego etapu produkcji.

Stumbras Vodka Cranberry 0,1l 40%

STUMBRAS CRANBERRY to wódka o smaku żurawinowym, której tradycyjna litewska receptura jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. W procesie produkcji tego alkoholu gorzelnicy wykorzystują sok z dojrzałych żurawin, a we wnętrzu każdej butelki umieszczają garść jesiennych żurawin. Dzięki temu wódka wyróżnia się orzeźwiającym, owocowo-leśnym smakiem oraz intensywnie czerwoną barwą.

Stumbras Vodka Quince 0,1l 40%

STUMBRAS QUINCE to intrygująca podróż do przeszłości. Inspiracją do stworzenia wódki o smaku pigwy była tradycyjna receptura gospodyń dawnych litewskich dworków. Wyróżnikami Stumbras Quince są intensywny aromat dojrzałych owoców, orzeźwiający smak lata i złocisty kolor. Walory te to efekt kluczowych dodatków – soku z pigwy i plasterków tego owocu, który nie bez powodu określa się mianem litewskiej cytryny.

Stumbras Vodka Raspberry 0,1l 40%

STUMBRAS RASPBERRY to litewska wódka malinowa inspirowana dawnymi recepturami. Swój intensywnie czerwony kolor i orzeźwiający smak zawdzięcza dojrzałym i słodkim malinom, które w każdej butelce pojawiają się w dwóch postaciach: soku oraz garści całych owoców. Stumbras Raspberry słusznie budzi skojarzenia ze słonecznym latem i ogrodem pełnym malin.