Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bache Gabrielsen American Oak 0,7l 40%

Nasz « American Oak » to pierwszy koniak leżakowany w beczkach z dębu amerykańskiego. To unikalne połączenie powstaje w wyniku podwójnego dojrzewania. Kilkuletnie starzenie we  francuskich dębowych beczkach połączone jest z minimum sześciomiesięcznym leżakowaniem w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Drewno do leżakowania importowane jest z Tennessee a beczki wykonane we współpracy z lokalnym bednarzem, zgodnie z wytycznymi mistrza piwnicy.

Bache Gabrielsen VS Tre Kors 0,7l 40%

Historia „Tre Kors” sięga norweskiej ery prohibicji w latach 1916-1926. Ponieważ alkohol był dostępny tylko do celów leczniczych, młody Thomas Bache-Gabrielsen sprytnie zastąpił trzy istniejące gwiazdki* na etykiecie koniaku trzema krzyżykami (w norweski: Tre Kors). Ta mieszanka jest udanym blendem młodego eaux-de-vie z bardziej dojrzały koniak.

Bache Gabrielsen VSOP Triple Cask 0,7l 40%

Całkowicie dłuższy proces starzenia niż ustalona zasada 4 lat dla VSOP podkreśla zuchwałą naturę destylarni Bache-Gabrielsen. Czerwone beczki nadają mniej taniczny charakter i pozwalają na precyzyjne mikro utlenianie, dzięki czemu koniak jest bardziej giętki, zyskując w ten sposób gładkość i okrągłości. Bache-Gabrielsen zaznacza swoją różnicę i oferuje podniebieniom odrobinę różnorodności. Aromatyczna struktura tego koniaku pochodzi z harmonijnej mieszanki starannie wyselekcjonowane eaux-de-vie.

Bache Gabrielsen XO Fine Champagne 0,7l 40%

Dojrzewa w dębowych beczkach i wykracza poza to, czego ogólnie oczekuje się od klasyki XO, ten koniak jest mieszanką większości Grande Champagne i Petite Szampan, spełniający wszystkie warunki wymagane do zaklasyfikowania go jako Fine Champagne.