Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

The Nines Aperitif 0,5l 35%

Najmłodsza, najbardziej dynamiczna i egzotyczna odmiana klasycznych 999. The Nines Aperitif to trzeci członek rodziny uzupełniony o pomarańczę i aromaty cytrynowe. Podczas procesu produkcyjnego, napój jest pozostawiony do dojrzewania przez określony czas, tak aby smaki wszystkich 27 ziół i egzotycznych owoców mogły połączyć się w całość i nadać napojowi wyraźną i zrównoważoną mieszankę cytrusów i ziół. Słoneczne owoce, pomarańcze i cytryny, blendujemy z różnymi ziołami i przyprawami, ujawniając egzotyczny smak i aksamitny aromat napoju. Idealnie sprawdzi się do serwowania jako aperitivo z tonikiem i plasterkiem pomarańczy.

The Nines Authentic 0,5l 40%

Pierwszy, najstarszy, najbardziej tradycyjny członek rodziny marki „THE NINES” Authentic jest jednym z najbardziej wyjątkowych napojów produkowanych na Litwie. Tajny przepis klasycznych 999, który pochodzi z XV-XVI wieku idealnie obrazuje markę i jej powiązanie z tradycją i tajemniczością. THE NINES AUTHENTIC jest wykonany z kwiatów, kory, liści, owoców i korzeni 27 (9 + 9 + 9) różnych ziół, zawartych w starej litewskiej recepturze. The Nines Authentic posiadają Odznaczenie Pochodzenia Geograficznego Produktów Rolnych w EU, mający na celu ochronę produktów i zapewnienia ich autentyczności pochodzenia.

The Nines Botanical 0,5l 35%

Najpopularniejsza i najłagodniejsza odsłona litewskich 999. The Nines Botanical jest drugim członkiem rodziny marki The Nines. Napój dla tych, którzy cenią sobie tradycję, ale potrafią też podziwiać innowacje. The Nines Botanical jest zbalansowaną mieszanką kwiatów, kory, liści, owoców i korzeni 27 ziół, ze specjalnie udoskonaloną recepturą przez ekspertów Stumbras. Podczas procesu produkcyjnego The Nines Botanical dojrzewa w kadziach przez jakiś czas, aby smaki wszystkich składników połączyły się w całość i mogły nadać napojowi wyrazistego, łagodnego słodko-gorzki smaku i niepowtarzalny koloru.

The Nines Cannabis & Citrus 0,5l 35%

Limitowana edycja z rodziny 999. Likier ziołowy THE NINES CANNABIS to kwintesencja beztroski, zabawy i radości. Ucieleśnia esencję rodziny THE NINES i jej podstawowe atrybuty: naturalność, mistycyzm i autentyczność. Głównym celem jej stworzenia było zachowanie charakteru THE NINES przy jednoczesnym dodaniu figlarności, która odzwierciedla wszechstronność konopi. W tym celu twórcy tego napoju skupili się na długotrwałym, przyjemnym i delikatnym posmaku z dominującą nutą mięty pieprzowej. Równowaga słodyczy i kwaskowatości wyczuwalna w posmaku wyróżnia go spośród innych członków rodziny THE NINES.​