Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Franklin & Sons Mandarin & Ginger Mixer 0,2l

Aromatyczna mandarynka i pikantny imbir zostały zmieszane z gazowaną wodą źródlaną, aby stworzyć lekki i subtelny napój z rozgrzewającym finiszem. Mandarynka podbija aromatyczną słodycz, aby wyróżnić alkohol, z którym jest połączona. Imbir zaś nadaje finiszowi subtelne, pikantne ciepło. Ten niskocukrowy i mocno nagazowany napój tworzy idealny i wszechstronny mikser. Tradycyjnie łączony z ciemnymi i starzonymi alkoholami – koniakami, brandy oraz irlandzkimi whisky

Franklin & Sons Pineapple & Almond Mixer 0,2l

Lekki, niskocukrowy mikser z nutami smakowymi inspirowanymi popularnymi rumami używanymi do koktajli typu tiki. Naturalny ananas i limonka zapewniają tropikalny hit, a migdały dodają przydymionego wykończenia, tworząc doskonały mikser. Idealnie komponuje się z wybranymi spiced rumami oraz rumami owocowymi i kokosowymi, tworząc lekką i tropikalną pozycję.

Franklin&Sons Pink Grapef. Tonic Bergamot 0,2

Grapefruit&Bergamot Tonic Water posiada lekki i cytrusowy smak, który łączy naturalne aromaty różowego grejpfruta i bergamotki z gazowaną wodą źródlaną i najlepszym ekstraktem z kory chinowca. Ten tonik idealnie pasuje do wszystkiego, co lekkie, jak lekki rum i tequila Blanco.