Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Berkshire Botanical Dry Gin 0,5l 40,3%

Bershire Botanical Dry Gin to rzemieślniczy gin, destylowany z ręcznie zbieranych botanicznych składników, w tym świerku norweskiego, jałowca, kolendry, skórki słodkiej pomarańczy i grejpfruta. Orzeźwiający i delikatny gin, doskonale zrównoważony do klasycznego G&T lub bardziej eksperymentalnych koktajli. 

Berkshire Botanical Rhubarb&Raspberry Gin 0,5l 40,3%

Bershire Botanical Rhubarb&Raspberry Gin to rzemieślniczy gin, destylowany w miedzianym alembiku, a następnie infuzowany najlepszym rabarbarem i malinami. Naszą inspirację czerpiemy z flory i fauny przy posiadłości Yattendon. Świeże, owocowe i eleganckie z sercem jałowca - doskonały dodatek do toniku lub musujących napojów!

JJ Whitley London Dry Gin 0,7 38%

JJ London Dry Gin to efekt ośmiu pokoleń historii destylacji. To klasyczna receptura London Dry, oparta na mieszance ośmiu botanicznych składników: skórki pomarańczy, skórki cytryny, jałowiec, nasiona angeliki, nasiona kolendry, lukrecja, cynamon kory chińskiej i korzeń irysa.

JJ Whitley Pink Cherry Gin 0,7 38%

Ręcznie wytwarzany różowy gin JJ to efekt pracy z najświeższymi i soczystymi letnimi owocami leśnymi, przywodzącymi na myśl brytyjskie lato. Zbieranie owoców leśnych było ulubionym zajęciem rodziny Whitley i zainspirowało stworzenie tego soczystego ginu.

MIX Cocktail Gin & Mango 0,33l 4%

Takiego połączenia jeszcze nie było. Gin to coraz bardziej popularny w Polsce gatunek alkoholu wraz z coraz częściej wykorzystywanym w koktajlach owocem. Spokojnie, Ty nie musisz się trudzić nad jego tworzeniem, bo my zMIXowaliśmy te składniki w idealnych proporcjach.

MIX Cocktail Gin & Passion Fruit 0,33l 4%

Koktajl który wyróżnia się wyrazistym, orzeźwiającym smakiem marakuii słodkim aromatem owoców tropikalnych. Nieszablonowy projekt opakowania – wieczorowe tropikalne obrazy i kolory – z pewnością wyróżniają produkt na półce. Smak tworzony jest z uwzględnieniem panujących trendów w segmencie RTD pink, rosnącej konsumpcji ginu, a także jednego z popularnych smaków owoców tropikalnych spotykanych w napojach i deserach.

Portobello Celebrated Butter Gin 0,7l 42%

We wszystkich odsłonach Portobello Gin, podkreślamy mocno historię i tradycję. Celebrated Butter Gin nie jest inny – w rzeczywistości pomysł pochodzi z książki opowiadania Karola Dickensa – „Szkice Boza”. Dickens uwielbiał obserwować  i udokumentuj Londyn w okresie jego rozwoju przemysłowego i niepokojów społecznych. W „Sketches by Boz” Dickens opowiada o doświadczeniu przebywania w Gin Palace. Podczas w Pałacu widział wiele rodzajów ginu m.in „Celebrated Butter Gin”. Imię „Celebrated Butter Gin” był prawdopodobnie bardzo wczesnym narzędziem marketingowym używanym do sugerowania, że gin był wysokiej jakości. Do produkcji naszego ginu bierzemu Portobello Road London Dry Gin i redestylujemy go z 10 blokami angielskiego masła niesolonego. Masło nadaje ginowi kremowy posmak w ustach i odrobinę słodyczy i słoność.

Portobello Navy Strenght 0,5l 57,1%

Inspirowana żeglarstwem ekspresja butelkowana z mocnym 57,1%, jest potężniejsza i bardziej aromatycznej wersji London Dry Gin z Portobello Road i została doprawiona angielską solą morska. Gin jest destylowany z angielskiej pszenicy i sygnowany przez Portobello Road Gin. Niewielka ilość angielskiej soli morskiej dodaje się pod koniec procesu destylacji, co daje subtelny, ale wyraźny smak. Jest intensywny, mocny, mieszalny i ma wyraźną morską nutę.

Portobello Road Gin 0,7l 42%

Nasz podstawowy gin Portobello Road Gin No. 171,  jest destylowany w Anglii, z pszenicy angielskiej. Nasze dziewięć składników botanicznych pochodzi z całego świata. Należą do nich jagody jałowca i irys z Toskanii, hiszpańskie skórki cytrynowe, gorzkie skórki pomarańczowe z Haiti lub Maroka, gałka muszkatołowa z Indonezji i kora kasji z Azji Południowo-Wschodniej.

Portobello Savoury Gin 0,7l 42%

Czerpiąc inspirację z Morza Śródziemnego zarówno pod względem aromatów, jak i smaków, Portobello Road Savory Gin wykorzystuje różnorodność klasycznych ginów botanicznych oraz wybór śródziemnomorskich ziół i cytrusów, zapewniając ziołowy i ciepły komfort. Do klasycznego zestawu składników botanicznych, których używamy w Portobello London Dry Gin, dodajemy jeszcze bergamotkę, rozmaryn, bazylię i zieloną oliwkę, i tak jak z Navy Gin, po destylacji dodajemy tylko niewielką szczyptę soli morskiej, aby nadać mu lekką nutę nadmorskiego powietrza.

Puerto De Indias Black Edition + szklanka 0,7l 40%

Edycja Pure Black: andaluzyjski wiosenny gin. Tradycyjny wytrawny gin premium, inspirowany andaluzyjską wiosną z symfonią kwiatowych aromatów i eleganckim podniebieniem jałowca, kwiatu pomarańczy, skórki cytryny, wanilii i jaśminu.

Puerto De Indias Black Edition 0,7l 40%

Edycja Pure Black: andaluzyjski wiosenny gin. Tradycyjny wytrawny gin premium, inspirowany andaluzyjską wiosną z symfonią kwiatowych aromatów i eleganckim podniebieniem jałowca, kwiatu pomarańczy, skórki cytryny, wanilii i jaśminu.