Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Alita Classic Sweet Method Charmat 0,75

Bardzo wyraziste, słodkie wino musujące powstałe przy użyciu metody Charmat. W zapachu wyczuwalne nuty owocowe, a podniebienie harmonijne, z mocną słodyczą.

Alita LIVI Sweet Alcohol Free 0,75

Słodkie, nienarzucające się wino musujące, bezalkoholowe. Wyczuwalne nuty brzoskwiń i miodu. W ustach pozostawia delikatny, acz trwały posmak dojrzałych owoców.

Alita Selection Muscat Method Charmat 0,75

Naturalnie słodkie wino musujące ze szczepu Muscat. Doskonale zbalansowane i soczyste wino z bukietem dzikiej róży i gałki muszkatołowej i z typowymi dla odmiany aromatami Kwiatu pomarańczy, miodu, mandarynki i słodkiej gruszki na podniebieniu.

Chewits Strawberry 30g

Chewits wyróżnia się wyrazistym owocowym smakiem, ponieważ powstaje z prawdziwego soku owocowego. Mają niepowtarzalną konsystencję, zapewniającą długotrwały efekt żucia. Nie zawierają sztucznych barwników i aromatów.

Red Band Bubble Pop 100g

Wyjątkowe połączenie smaków! Kwaśny i słodki smak zamknięte w żelkach, w kształcie dwukolorowych buteleczek.

Red Band Swedish Fish100g

To flagowy produkt Red Band. Swidish Fish jest lubiany i rozpoznawany przez konsumentów dzięki unikalnemu kształtowi i smakowi. Jest produktem bezglutenowym oraz przyjaznym dla Wegan! Swidish Fish należy do top 5 produktów (w kategorii słodyczy) sprzedawanych w USA.

Red Band Sweet Mushrooms 100g

Słodkie grzybki o konsystencji piankowej. Dwukolorowe żelki na początku wydają się być trochę twardsze, aby chwilę później rozpłynąć się w ustach.