Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Dead Man’s Fingers Banana 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Rozgość się w świecie delikatności tropikalnego banana w rumie. Podczas degustacji wyczujesz słodkie aromaty wanilii i banana, po których następują delikatne fale karmelu i miodu.

Dead Man’s Fingers Cherry 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Zaufaj nam, w tym szaleństwie jest metoda. A ta metoda to: smak, smak i jeszcze więcej przyjemności dla podniebienia. Nasz Cherry Rum dostarczy ci aromatów soczystej wiśni z nutami wanilii i pikantnej pomarańczy.

Dead Man’s Fingers Coconut 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Jeśli uwielbiasz tropikalny smak kokosa, pokochasz tę odmianę Dead Man’s Fingers. Odkryj nuty soczystego mango, rodzynek, płynnej karmelu, kokosowego lodu (oczywiście) i lekkiego cytrusowego akcentu skórki limonki. Balans osiągnięty jest delikatnym oddechem wanilii i odrobiną goździków.

Dead Man’s Fingers Coffee Tequila Cream Liqueur 0,7l 28%

Idealne połączenie łagodnej Tequili z gorzkawą kawą dla pysznego i dekadenckiego likieru. Doskonały podawany na lodzie, jako shot, albo zmieszany w ekskluzywnym koktajlu, takim jak Espresso Martini lub koktajli.

Dead Man’s Fingers Mango 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Ten rum emanuje zapachem słodkiego mango, nutą wanilii i orzeźwiającym akcentem cytrusowym - idealne połączenie. Dead Man’s Fingers Mango Rum przyciąga nie tylko miłośników rumu, ale także tych, którzy poszukują tropikalnych, egzotycznych smaków.

Dead Man’s Fingers Mango Tequila Cream Liqueur 0,7l 15%

Gładki, luksusowy likier kremowy o smaku mango, stworzony z Tequili Reposado. Wysokiej jakości Tequila połączona z kremem o bogatym smaku oraz tropikalnymi nutami mango oferuje pyszne doznania podczas picia. Tequila Reposado dojrzewa w beczkach po bourbonie, co nadaje jej gładki smak oraz nuty wanilii i miodu. Ten proces starzenia pozwala trunkowi złagodnieć i przyjąć głęboki, złożony charakter.

Dead Man’s Fingers Passion Fruit 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Zainspirowane naszym oryginalnym Spiced Rum z Rum & Crab Shack w St. Ives, Cornwall, to rum emanuje słodkimi aromatami tropikalnej marakui.

Dead Man’s Fingers Pineapple 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Dead Man's Fingers Pineapple to doskonale wyważony rum, z nutami słodyczy pochodzącymi od palonego i kandyzowanego ananasa, delikatnego brązowego cukru i gałki muszkatołowej; ożywiony anyżem i subtelnym cytrusowym kopnięciem ze skórki limonki.

Dead Man’s Fingers Raspberry Rum Cream Liqueur 0,7l 15%

Pomyśl o tym jako o odrobinie luksusu, która nadchodzi; luksus z charakterystycznym smakiem Dead Man’s Fingers. Nasz Likier Kremowy z Malinowym Rumem jest gładki i aksamitny, z aromatem świeżych malin.

Dead Man’s Fingers Spiced 0,7l 37,5%

Dead Man’s Fingers powstało w St Ives, Cornwall, miejscu znanym z wolnych duchów i niekonwencjonalnych myślicieli. To mieszanka rumów z Trynidadu i Barbadosu, dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Dead Man's Fingers Spiced to nie tylko rum - to doznanie. Intensywny smak korzenny, z nutami czekolady i wanilii, sprawia, że każdy łyk to jak podróż po karaibskich smakach.

Dead Man’s Fingers Strawberry Tequila Cream Liqueur 0,7l 15%

Gładki, luksusowy likier kremowy o smaku truskawkowym, stworzony z Tequili Reposado. Wysokiej jakości Tequila połączona z kremem o bogatym smaku oraz owocowymi nutami truskawek oferuje zmysłowe doznania podczas picia. Tequila Reposado dojrzewa w beczkach po bourbonie, co nadaje jej gładki smak oraz nuty wanilii i miodu. Ten proces starzenia pozwala trunkowi złagodnieć i przyjąć głęboki, złożony charakter.

Dead Man’s Fingers Tequila Reposado 0,7l 40%

Stworzyliśmy Tequilę. Dokładnie mówiąc, to Tequilę Reposado, a jest "Realmente muy bueno", jak mówią w centrum Guadalajary. Dojrzewa w beczkach po bourbonie, więc otrzymasz te wspaniale zaokrąglone nuty wanilii i miodu. Teraz, jesteśmy dość dobrze znani z naszego Rumu, i słusznie - ale spróbuj tego twardziela, a zanim się obejrzysz, krzyczeć będziesz "Czas na Margaritę, kochanie". Smacznego!